pet shop Kedi maması Köpek maması

Kahramanmaraş Haber
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 05:41

64 yaşındaki Halis Ağca’yı dolandıran karı kocanın foyasını Esra Erol ortaya çıkardı.

Sivas Suşehri Cumhuriyet Başsavcılığı Esra Erol’un yayınını ihbar kabul etti. Y.T ve eşi E.T tutuklanarak cezaevine gönderildi.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-12-2022 10:33   Güncelleme : 07-12-2022 10:33
64 yaşındaki Halis Ağca’yı dolandıran karı kocanın foyasını Esra Erol ortaya çıkardı.

Esra Erol’un programına katılan 64 yaşındaki Halis Ağca, sosyal medyadan tanıştığı ve yüzünü hiç görmediği Y.T ve eşi E.T tarafından 450 BİN TL lira dolandırıldığını ifade ederek Esra Erol’dan yardım istedi.

Mağduriyetini Esra Erol’a anlatan Halis amca  “4 kez telefonla konuşup sesini duydum. Tüm iletişimimiz yazışma üzerine dönüyordu. Bana hastaneden sadece kolunun göründüğü serumlu fotoğrafını gönderdi.” Dedi ve ona inandığını söyledi. Sahte fotoğraflar göndererek Halis Ağca’yı ikna etmeye çalışan Y.T’nin  foyasını Esra Erol ortaya çıkardı.

Esra Erol kısa süre içerisinde Y.T ve eşi E.T’ye ulaştı.

Canlı yayına katılan Y.T ve eşi E.T tüm iddiaları reddetti. E.T, cüzdanının ve telefonunun çalındığını ve Halis Ağca’yı kesinlikle tanımadıklarını ifade etti.

Gerçek kısa sürede ortaya çıktı ve Sivas Suşehri Cumhuriyet Başsavcılığı, Esra Erol’un programını ihbar kabul etti. Y.T ve eşi E.T tutuklanarak cezaevine gönderildi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi
Antalya Kumluca Konyaaltı Manavgat Muratpaşa Kaş Alanya Kemer aksu Döşemealtı kepez demre elmalı finike gazipaşa korkuteli serik