Gündem
Giriş Tarihi : 07-04-2021 15:59   Güncelleme : 07-04-2021 15:59

Alman Başkonsolusu’ndan EXPO 2023 Ziyareti

Alman Başkonsolusu’ndan EXPO 2023 Ziyareti Onikişubat Belediyesi şehre çağ atlatacak, adımızı dünyaya duyuracak EXPO 2023 Kahramanmaraş’ın hazırlık çalışmalarına hızla devam ediyor

Alman Başkonsolusu’ndan EXPO 2023 Ziyareti

Alman Başkonsolusu’ndan EXPO 2023 Ziyareti

Onikişubat Belediyesi şehre çağ atlatacak, adımızı dünyaya duyuracak EXPO 2023 Kahramanmaraş’ın hazırlık çalışmalarına hızla devam ediyor. Dün İtalya temsilcisi ile imzaladığı ülke katılım anlaşmasının ardından bugün Almanya Ankara Başkonsolosu Martin Vetter’i makamında ağırlayan Başkan Mahçiçek, EXPO 2023 Rekreasyon alanında incelemelerde bulundu.

Almanya Ankara Başkonsolosu Martin Vetter ziyaretler öncesi şu şekilde konuştu.

“Sayın Başkanının davetiyle buraya geldim, onu daha önceden tanıyordum EXPO 2023 konusunda ilerlemeleri gördüm, çok memnun oldum. Birlikte neler yapabileceğimiz ne tür destek verebileceğimiz konularını görüştük. Şimdi alana gidip alandaki ilerlemeleri de yerinde inceleyeceğiz ve bu konudaki gelişmeleri ülkeme bildireceğim. Başarılı bir EXPO diliyorum.”

Mr. Vetter, Başkan Mahçiçek’i ziyaretin ardından KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu ile bir araya geldi.

KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu şu ifadelere yer verdi.

“Almanya Başkonsolosumuz ve İtalya Bahçe Temsilcisi odamızı ziyarete geldiler, çalışmalar çerçevesinde şehrimizde bulunuyorlar.