Gündem
Giriş Tarihi : 10-01-2022 22:15   Güncelleme : 10-01-2022 22:15

BAKAN AYDIN, 10 OCAKTA YEREL MEDYAYI ZYARET ETT

BAKAN AYDIN, 10 OCAKTA YEREL MEDYAYI ZYARET ETT

BAKAN AYDIN, 10 OCAKTA YEREL MEDYAYI ZYARET ETT

Bakan Aydn, ilk olarak Yayla Göksun Gazetesi Yaz leri Müdürü Zafer Ural ve Muhabir Adem Kii ile bir araya gelerek 10 Ocak Çalan Gazeteciler Günlerini kutlad. Ural ve Kii ile bir süre sohbet ederek fikir alveriinde bulundu.

Bakan Aydn, daha sonra Zafer Ural ile birlikte Göksun FM Radyo imtiyaz sahibi Halil Boyraz’ ziyaret etti. Boyraz’n 10 Ocak Çalan Gazeteciler Gününün kutlayan Bakan Aydn, bir süre sohbet ettii Boyraz’dan faaliyetleri hakknda bilgiler ald.

Ziyaretlerinde, halkn doru bilgilendirme noktasnda gazetecilik mesleinin çok önemli olduuna vurgu yapan Bakan Aydn, “Gazeteciler, halkmzn doru bilgi almas ve doru bilgilendirilmesi noktasnda çok büyük bir görev ifa etmektedirler. Göksun’da bu görevi yapan kardelerimize baarlar diliyor, bugüne kadar yapm olduklar ilkeli yaynclk ve habercilik faaliyetlerinden dolay kendilerine çok teekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de inallah halkmz doru bilgilendirme ve yönlendirme adna ilçemizdeki eksiklikler ve yaplmas gerekenleri gündeme tama ve bize yol gösterici ekilde, bizimle birlikte hareket etmeleri noktasnda gerekli gayreti hassasiyeti göstereceklerine inanyorum. Göksun’un geleceine olumlu katklarndan dolay bir kez daha ükranlarm arz ediyorum.” eklinde konutu.