pet shop Kedi maması Köpek maması

Kahramanmaraş Haber
HV
27 MART Pazartesi 22:56

ESKAT’TAN ÖĞRENCİLERE TAHLİYE TATBİKATI

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-01-2023 10:51   Güncelleme : 17-03-2023 11:28
ESKAT’TAN ÖĞRENCİLERE TAHLİYE TATBİKATI

 

Esenler Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Esenler Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (ESKAT), olası afetlere karşı öğrencileri bilinçlendirmek, aynı zamanda hem iş sağlığı ve güvenliği hem de farkındalık oluşturması amacıyla Tahliye ve Yangın Tatbikatı gerçekleştirdi.

Esenler AFAD görevlileriyle birlikte yapılan tatbikatlar öncesi öğrencilere; ESKAT eğitmeni afet bilinci, toplanma alanları, psikolog destek ekipleri, afet çantasının hazırlanması ve tahliye konularında bilgi verildi. Bina tahliyesinin nasıl yapılacağı, afet ve acil toplanma alanında nelere dikkat edilmesi gerektiği ayrıntılı bir şekilde anlatıldı. Yıldız Teknik Üniversitesi 2 bin 182 öğrenciyi 5 dakikada binadan tahliye ederek toplanma alanında bir araya geldi. Toplanma alanında yapılacak işlemler anlatıldıktan sonra afet ve acil durum aracındaki malzemeler ve yangın söndürme tüpünün kullanımı öğrencilere anlatıldı.

#ozelhaber

supertotobet giriş adresi

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi
Antalya Kumluca Konyaaltı Manavgat Muratpaşa Kaş Alanya Kemer aksu Döşemealtı kepez demre elmalı finike gazipaşa korkuteli serik