Spor
Giriş Tarihi : 23-06-2021 04:57   Güncelleme : 23-06-2021 04:57

MASA TENİSİ FEDERASYONU NDAN GÖNDERİLEN SPOR MALZEMELERİN DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığı ve Birevim firması arasında imzalanan işbirliği protokolü ile ilimize gönderilen Masa Tenisi Masaları ve Spor Malzemelerinin Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlenen törenle dağıtımı gerçekleştirildi

MASA TENİSİ FEDERASYONU NDAN GÖNDERİLEN SPOR MALZEMELERİN DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığı ve Birevim firması arasında imzalanan işbirliği protokolü ile ilimize gönderilen Masa Tenisi Masaları ve Spor Malzemelerinin Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlenen törenle dağıtımı gerçekleştirildi. Dağıtım töreni; İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, İl Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz. Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, Birevim Bir Gelecek Genel koordinatörü Mustafa Alpay ve Sporcuların katılımıyla gerçekleştirildi.
Dağıtım Töreninde Birevim Bir Gelecek Genel koordinatörü Mustafa Alpay ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cemil Boz’un açılış konuşmalarının ardından Masa Tenisi Sporcularımız gösteri maçı düzenlediler.  Ayrıca törende katkılarından dolayı Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, Birevim Bir Gelecek Genel koordinatörü Mustafa Alpay ve Birevim Bir Gelecek Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çifti’ye plaket takdimi yapıldı. Tören sonunda malzemelerin dağıtımı gerçekleştirildi.